VIII Festiwal Uwolnić Muzykę 26-27.07.2019

plakat

26.07.2019 godz. 16:00

Akwen "Kajaki", ul. Kilińskiego 33, Środa Śląska

Festiwal "Uwolnić Muzykę " odbędzie się po raz ósmy w Środzie Śląskiej w dniach 26-27 lipca 2019, tradycyjnie nad akwenem "Kajaki".
Wystąpią :
- Rotting Christ (black metal) https://www.facebook.com/Rotting-Christ-290468585669/
- Vader (death metal) https://www.facebook.com/vader/
Rosarian, Spatial, Undertheskin, Moyra , Jarun, Heresy Denied, Torthary, Lila Veneda , Popiół , Vane, Sunnata

Impreza miała swoje początki w 2012 roku i z roku na rok rozwijała się umacniając swoją pozycję na festiwalowej mapie Polski.
Organizatorzy festiwalu od początku postawili na mocne rockowo - metalowe brzmienia, zapraszając znane zespoły, oraz dając szansę do zaprezentowania się młodym mniej znanym kapelom.
Przez te siedem lat FUM nabrał charakteru tak pod względem artystycznym jak również organizacyjnym, skupił wokół wydarzenia stałą grupę publiczności nastawioną na poszukiwanie nowych kierunków w muzyce metalowej. Klimatyczne miejsce i kameralny charakter festiwalu wyróżnia Festiwal Uwolnić Muzykę z pośród innych festiwali. Tylko u nas nie zamykamy zespołów na back stage, artyści dostępni są dla publiczności. Wydajemy również festiwalową płytę, która dostępna jest od pierwszej minuty wydarzenia, stając się po festiwalu elementem przywołującym wspomnienia. Co roku przygotowujemy oryginalną i niepowtarzalną festiwalową koszulkę, oraz gadżety związane z festiwalem (kubki, breloczki i inne). Hitem jest oczywiście ręcznie robiona maskotka festiwalowa zwana Małym Mirusiem. Ósma edycja przyniesie kolejną dawkę dobrej i bardzo dobrej muzyki. Organizatorem i producentem Festiwalu jest firma DeDeTe Novus Ordo Seclorum Mirosław Chołda.

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

KARNET 26-27.07.2019, wolne miejsca: 768

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 90,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł