The Animals

plakat

03.03.2019 godz. 19:00

Teatr Miejski, plac Klasztorny 2, 88-100 Inowrocław

Zespół tworzą dwaj członkowie oryginalnego składu The Animals: perkusista John Steel (od 1963 r.) i grający na instrumentach klawiszowych Mick Gallagher (od 1965 r.), a towarzyszą im Danny Handley i Scott Whitley. Na koncercie Animalsów w Inowrocławiu nie zabraknie takich utworów, jak „We Gotta Get Out Of This Place”, „Boom Boom”, „Don’t Let Me Be Misunderstood”, „Baby, Let Me Take You Home”, „I Put A Spell On You” czy jednego z najlepiej sprzedających się singli w historii całej muzyki popularnego „House of the Rising Sun”. Animalsi podobnie jak Beatlesi podbili Stany Zjednoczone i poniekąd związali się z Ameryką, w której Erie Burdon i Alan Price mieszkają do dziś. Obecna formacja została powołana do życia w 1993 r. przez Hiltona Valentine’a. W 1994 roku grupa The Animals została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame.

Zespół ma w swym dorobku szereg znakomitych przebojów, ale unieśmiertelniła go genialna interpretacja folkowego standardu „Dom wschodzącego słońca” – House of the Rising Sun. Ten nieśmiertelny hit do dziś budzi dreszczyk emocji u prawdziwych fanów rocka i jak magnes przyciąga tysiące ludzi na koncerty kultowych Animalsów.

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali