Perfect

plakat

01.03.2018 godz. 20:00

ARTEGO ARENA, ul. Toruńska 59, Bydgoszcz

Perfect - polski zespół rockowy, założony w 1977 roku. Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1983 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. W 1993 roku zespół reaktywował się (bez dotychczasowego współzałożyciela[1] i autora większości kompozycji Zbigniewa Hołdysa) i działa do dziś.

Zespół Perfect to niewątpliwie legenda polskiej sceny rockowej. Od ponad 33 lat na scenie. Kto nie zna takich przebojów jak "Nie płacz Ewka", "Niewiele Ci mogę dać" czy "Chcemy być sobą" które stało się hymnem pokolenia walczącego ze starym systemem.
Te piosenki i wiele więcej - zabrzmią na koncercie Perfectu.

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

sala, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze

Widownia, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze

bilet, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze

bilet, wolne miejsca: 33

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 95,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł