PERFECT

plakat

01.03.2018 godz. 20:00

ARTEGO ARENA, ul. Toruńska 59, Bydgoszcz

Giganci polskiego rocka po raz kolejny w trasie !
Z przyjemnością powitamy ich w naszych progach!
Wszystkich fanów oraz ich rodziny! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Zespołu Perfect z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Obecny na rodzimej scenie muzycznej od 37 lat do dziś wypełnia polskie domy takimi hitami, jak "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Autobiografia" czy "Niewiele ci mogę dać". Grupa ma na swoim koncie pokaźną dyskografię (dziewięć albumów studyjnych), wiele nagród i wyróżnień oraz - co chyba najważniejsze - sympatię
publiczności i uznanie dziennikarzy.

Koncert poza wspaniałym brzmieniem, zostanie wzbogacony o starannie przygotowaną oprawę wizualną dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń świetlnych i multimediów. Dołożymy wszelkich starań by koncert zespołu Perfect wyróżniał się na tle wydarzeń muzycznych i by świadczona technika sceniczna była na jak najwyższym poziomie. Zgromadzonej na koncercie publiczności gwarantujemy wyjątkowe doznania znane z koncertów zagranicznych gwiazd estrady.

 

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

sala, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze

Widownia, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze

bilet, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze

bilet, wolne miejsca: 33

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 95,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł