KORTEZ TRIO - " Mój dom "

plakat

07.04.2018 godz. 19:00

NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK, al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków

Kortez w nowym roku ponownie wyrusza w trasę promującą jego drugą płytę "Mój dom" (premiera 3.11.2017 r.), a po dwóch tygodniach osięgnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel "Dobry moment" dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon.

 

Jesienna trasa została wyprzedana w całości. Kortez wspólnie z zespołem odwiedził ponad 30 miast.

 

 

Wybrane recenzje albumu "Mój dom":

 

"Czegoś podobnego dawno u nas nie było."

Mirosław Pęczak (Polityka)

 

"Mój dom to zdecydowanie jedna z najlepszych płyt tego roku."

Artur Wojtczak (Music Is)

 Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali