Jelonek

plakat

08.12.2017 godz. 20:00

Klub CK Wiatrak, Wolności 395, Zabrze

Zapraszamy serdecznie na jelonkowate kłoncerty w ramach Zimowej Trasy Nadchłodzącej "Chu Chu Chaaa! Chu Chu Chaaa! Naszszsza Zimaaa Złaaa (i okrutnaaa tym razem też) 2"
We Wrocławiu widzimy się 9 grudnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze ( jak zawsze zresztą)

Ogólnie wsjo w grudniu, po południu, więc możem się powymieniać i poobrzucać prezentami mikołajochłoinkowymi i połamać ściętym andrutem oraz pokolędować, poryczeć, popogować, pobrykać(nie, nie pomyliłem literki), pościankować, pomłynkować, pochichrać, pobiczować rózgą lub pomiziać się obopólnie i wespół... czego i Wam życzę z całego serca ! Zapraszamy!!!
W tym roku Zima wraca ze starszym bratem, który zna karate i Wam ... wykaraci z wyskoku z trzepaka,..... dlatego trzymajcie się kupy (bo cieplej) i poruszajcie się w zorganizowanych grupach....
Do zobaczyska - dajcie pyska!
Jelonek

Jeśli będziecie grzeczni, to spoko, tylko po co ?
Bo to impreza dla wszyskich niegrzecznych :)
Koniec i bomba, a kogo nie będzie ten trąba !

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 40

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 35,00 zł + 3,00 zł prowizja 0,00 zł
Razem 0,00 zł