Agnieszka Chylińska - Pink Punk Tour

plakat

16.03.2019 godz. 19:00

Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki, Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł POTRÓJNEJ PLATYNY, utwór „Królowa Łez” tytuł DIAMENTOWEGO SINGLA oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa FOREVER CHILD TOUR (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały zaledwie w kilka dni).
Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem! Album PINK PUNK ukaże się na rynku 26 października 2018 roku.

Bilet EE uprawnia do wcześniejszego wejścia na teren imprezy:
16:30 otwarcie bram dla biletów EE
17:00 rozpoczęcie spotkania Agnieszka z fanami
17:30 otwarcie bram dla biletów normalnych
19:00 koncert

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy: https://randanmusic.pl/files/regulamin-koncertow-organizowanych-przez-randan-music.pdf

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

bilet normalny, wolne miejsca: 89

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 79,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

bilet early entrance, wolne miejsca: 99

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 109,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł